NY FIRMABIL

Selvstændige, erhvervskunder, taxichauffører, køreskoler, andre små og mellemstore virksomheder - alle erhvervsfolk har helt individuelle behov, hvad angår mobilitet. Bojsen Biler tilbyder en bred vifte af køretøjer til erhvervskunder, som er særligt tilpassede deres behov.

En bred vifte med særlig fokus på erhvervskunder: Citroën Business-serien, DS Executive-serien, varebiler og firmabiler, specialkøretøjer eller alternative modeller... Citroën har et stort udvalg af køretøjer til mange forskellige anvendelser.

 

Ud over de sædvanlige finansieringsløsninger (kredit, lejekøb, lejekontrakt) tilbyder vi også omfattende og skræddersyede løsninger, som kombinerer finansiering og skræddersyede tjenester (eftersyn, forsikring, tankkort osv.).                                                                                                                                                                                                                                                                             

Så kontakt os allerede i dag for et godt tilbud.

Book prøvetur i en af vores varebiler her

Loading...

Allan Hagelskjær

Salgsafdeling Holstebro

Afdelingschef og medejer

Tlf: 88 91 78 36
Email: allan@bojsenbiler.dk

Mikkel Refsgaard

Salgsafdeling Holstebro

Brand Manager Peugeot

Tlf: 88 91 78 37
Email: mikkel@bojsenbiler.dk

Frederik Aamussen

Salgsafdeling Holstebro

Salgstraniee Peugeot

Tlf: 88 44 68 77
Email: fras@bojsenbiler.dk

Kristian Mark

Salgsafdeling Holstebro

Brand Manager Citroën

Tlf: 88 44 68 75
Email: krma@bojsenbiler.dk

Magnus Refsgaard

Salgsafdeling Holstebro

Salgstraniee Citroën

Tlf: 88 44 68 76
Email: magnus@bojsenbiler.dk

Ole Hansen

Salgsafdeling Viborg

Afdelingschef/Sælger

Tlf: 88 91 78 45
Email: ole@bojsenbiler.dk

Lars Hynneke

Salgsafdeling Skive

Salgskonsulent Citroën

Tlf: 88 91 78 25
Email: lars@bojsenbiler.dk

Flemming Juul Seerup

Salgsafdeling Skive

Sælger

Tlf: 88 91 78 26
Email: flemming@bojsenbiler.dk

Allan Hagelskjær

Salgsafdeling Lemvig

Afdelingschef og medejer

Tlf: 88 91 78 36
Email: allan@bojsenbiler.dk

Bjarne Bang

Salgsafdeling Lemvig

Sælger

Tlf: 97 82 17 22
Email: bjarne@bojsenbiler.dk

Bojsen Biler A/S

Holstebro

Hjaltesvej 4
7500 Holstebro
Tlf 97 40 52 50

Se mere
Find vej

Skive

Katkjærvej 26
7800 Skive
Tlf 97 52 78 00

Se mere
Find vej

Viborg

Gl. Skivevej 77
8800 Viborg
Tlf 86 62 00 12

Se mere
Find vej

Lemvig

Industrivej 34
7620 Lemvig
Tlf 97 82 17 22

Se mere
Find vej