NY FIRMABIL

Selvstændige, erhvervskunder, taxichauffører, køreskoler, andre små og mellemstore virksomheder - alle erhvervsfolk har helt individuelle behov, hvad angår mobilitet. Bojsen Biler tilbyder en bred vifte af køretøjer til erhvervskunder, som er særligt tilpassede deres behov.

En bred vifte med særlig fokus på erhvervskunder: Citroën Business-serien, DS Executive-serien, varebiler og firmabiler, specialkøretøjer eller alternative modeller... Citroën har et stort udvalg af køretøjer til mange forskellige anvendelser.

 

Ud over de sædvanlige finansieringsløsninger (kredit, lejekøb, lejekontrakt) tilbyder vi også omfattende og skræddersyede løsninger, som kombinerer finansiering og skræddersyede tjenester (eftersyn, forsikring, tankkort osv.).                                                                                                                                                                                                                                                                             

Så kontakt os allerede i dag for et godt tilbud.

Book prøvetur

Loading...

Allan Hagelskjær

Salgsafdeling Holstebro

Afdelingschef og medejer

Tlf: 88 91 78 36
Email: allan@bojsenbiler.dk

Poul Bojsen

Salgsafdeling Holstebro

Direktør og indehaver

Tlf: 88 91 78 35
Email: poul@bojsenbiler.dk

Mikkel Refsgaard

Salgsafdeling Holstebro

Sælger

Tlf: 88 91 78 37
Email: mikkel@bojsenbiler.dk

Ole Hansen

Salgsafdeling Viborg

Afdelingschef/Sælger

Tlf: 88 91 78 45
Email: ole@bojsenbiler.dk

Mikkel Refsgaard

Salgsafdeling Viborg

Bilsælger

Tlf: 88 91 78 46
Email: mikkel@bojsenbiler.dk

Niels Hjulmann Jørgensen

Salgsafdeling Viborg

Juniorsælger

Tlf: 88 91 78 47
Email: niels@bojsenbiler.dk

Claus Dam Nielsen

Salgsafdeling Skive

Salgschef

Tlf: 88 91 78 25
Email: claus@bojsenbiler.dk

Flemming Juul Seerup

Salgsafdeling Skive

Sælger

Tlf: 88 91 78 26
Email: flemming@bojsenbiler.dk

Åbningstider

Værksted & Reservedele:

Mandag - Torsdag

Fredag

7.30 - 16.00

7.30 - 15.00

Lørdag & Søndag Lukket

Salgsafdelingen:

Mandag - fredag 9.00 - 17.00
Søndag 13.00 - 16.00



Kontakt os

Loading...