Bojsen Biler Hobro

Bojsen Biler er en virksomhed med dybe rødder og mange års erfaring inden for autobranchen.

Udviklingen fortsætter og vi er meget stolte over, nu at kunne repræsentere Citroën i Hobro.

Pr.1/1 - 2019 har Bojsen Biler overtaget forhandlingen af Citroën i Hobro efter Autohuset Hobro.

På værkstedet og lageret møder du kendte ansigter og her ændre vi ikke på tingene. I salgsafdelingen har vi sat vores eget salgsteam med stor erfaring i Citroën. 

Hos os kan du med garanti finde bilen, der lever op til dine behov og forventninger, uanset om du søger en ny eller en nyere brugt person-, varebil.

Herunder findes vores åbningstider, kontakt oplysninger samt medarbejdere i Hobro.

Vi ser frem til at hjælpe dig.

God fornøjelse

Med venlig hilsen


Bojsen Biler A/S

Niels Hjulmann Jørgensen

Salgsafdeling Hobro

Salgschef

Tlf: 88 44 68 55
Email: niels@bojsenbiler.dk

Jacob Mathiassen

Salgsafdeling Hobro

Salg Erhverv

Tlf: 88 44 68 56
Email: jacob@bojsenbiler.dk

Jakob Pedersen

Salgsafdeling Hobro

Salgstrainee

Tlf: 88446857
Email: jakobp@bojsenbiler.dk

Lasse Busk Martin

Værksted Hobro

Værkfører

Tlf: 88 44 68 50
Email: lasse@bojsenbiler.dk

Lasse Højfeldt

Værksted Hobro

Værkfører Pladeværksted

Tlf: 88 44 68 52
Email: skade-hobro@bojsenbiler.dk

Bjarne Lund

Reservedele Hobro

Reservedelschef Hobro

Tlf: 88 44 68 53
Email: bl@bojsenbiler.dk

Jakob Harregaard

Administration

Regnskabschef

Tlf: 88 91 78 48
Email: jakob@bojsenbiler.dk

Ann Højland Jensen

Administration

Bogholder

Tlf: 88 91 78 38
Email: ann@bojsenbiler.dk

Poul Bojsen

Administration

Direktør og indehaver

Tlf: 88 91 78 35
Email: poul@bojsenbiler.dk

Åbningstider

Værksted & Reservedele:

Mandag - Torsdag

Fredag

7.30 - 16.00

7.30 - 15.00

Lørdag & Søndag Lukket

Salgsafdelingen

Mandag - Fredag

9.00 - 17.00

Søndag 13.00 - 16.00

Hvis du kommer langvejs fra er det er altid en god ide at ringe i forvejen, da vores biler kan være flyttet til anden afdeling.

Ring mig op

Loading...

Bojsen Biler A/S

Holstebro

Peugeot - Citroën - DS
Hjaltesvej 4
7500 Holstebro
Tlf 97 40 52 50

Se mere
Find vej

Skive

Citroën
Katkjærvej 26
7800 Skive
Tlf 97 52 78 00

Se mere
Find vej

Viborg

Citroën
Gl. Skivevej 77
8800 Viborg
Tlf 86 62 00 12

Se mere
Find vej

Lemvig

Peugeot - Citroën
Industrivej 34
7620 Lemvig
Tlf 97 82 17 22

Se mere
Find vej

 

Hobro

Citroën 
Jeppe Aakjærs Vej 4
9500 Hobro
Tlf 98 52 31 31

Se mere
Find vej