Bojsen Biler Viborg

Bojsen Biler er en virksomhed med dybe rødder og mange års erfaring inden for autobranchen. 


Hos os kan du med garanti finde bilen, der lever op til dine behov og forventninger, uanset om du søger en ny eller en nyere brugt person-, varebil.


Vi er autoriseret forhandler af Citroën og har derudover altid et meget stort udvalg af gode brugte biler, som du finder på vores adresse Gl. Skivevej 77 i Viborg....bilerne kan du selvfølgelig også finde her på siden.

Vi er autoriseret forhandler og serviceværksted for Citroën. Vi servicerer selvfølgelig også alle øvrige bil mærker samt sælger alt i reservedele, udstyr såvel som karosseridele mv. 

Herunder findes vores åbningstider, kontaktoplysninger samt medarbejdere i Viborg.

Vi ser frem til at hjælpe dig.

God fornøjelse

Med venlig hilsen


Bojsen Biler A/S

 

Ole Freisleben Hansen

Salgsafdeling Viborg

Filialchef / Sælger

Tlf: 88 91 78 45
Email: ole@bojsenbiler.dk

Jacob Mathiassen

Salgsafdeling Viborg

Salg Erhverv

Tlf: 88 44 68 56
Email: jacob@bojsenbiler.dk

Murat Koco

Salgsafdeling Viborg

Salgskonsulent

Tlf: 88 91 78 47
Email: murat@bojsenbiler.dk

Nicolaj Hedegaard Jensen

Værksted Viborg

Værkfører

Tlf: 88 91 78 43
Email: nicolaj@bojsenbiler.dk

Morten Lund

Værksted Viborg

Eftermarkedschef

Tlf: 88 91 78 40
Email: morten@bojsenbiler.dk

Marc Dissing

Værksted Viborg

Kundemodtager

Tlf: 88 91 78 46
Email: marc@bojsenbiler.dk

Chris Tolstrup

Værksted Viborg

Værkfører skade-center

Tlf: 88 91 78 42
Email: skade-viborg@bojsenbiler.dk

Michael Nygaard

Reservedele Viborg

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 91 78 43
Email: michael@bojsenbiler.dk

Jakob Harregaard

Administration

Regnskabschef

Tlf: 88 91 78 48
Email: jakob@bojsenbiler.dk

Ann Højland Jensen

Administration

Bogholder

Tlf: 88 91 78 38
Email: ann@bojsenbiler.dk

Poul Bojsen

Administration

Direktør og indehaver

Tlf: 88 91 78 35
Email: poul@bojsenbiler.dk

Åbningstider

Værksted & Reservedele:

Mandag - Torsdag

Fredag

7.30 - 16.00

7.30 - 15.00

Lørdag & Søndag Lukket

Salgsafdeling:

Mandag - fredag 9.00 - 17.00
Søndag 13.00 - 16.00


Hvis du kommer langvejs fra er det er altid en god ide at ringe i forvejen, da vores biler kan være flyttet til anden afdeling.

Ring mig op

Loading...

Bojsen Biler A/S

Holstebro

Banetoften 50
7500 Holstebro
Tlf 97 40 52 50

Se mere
Find vej

Skive

Katkjærvej 26
7800 Skive
Tlf 97 52 78 00

Se mere
Find vej

Viborg

Gl. Skivevej 77
8800 Viborg
Tlf 86 62 00 12

Se mere
Find vej